Similar lots by type
-
#162Van Deuren
“Dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“La place du village”. Huile sur toile. Signé. XIXième.No longer availableDim. h: 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 260 -
#47
Een lot tin. XVIIIde, XIXde en XXste eeuw.
Lot d’étains des XVIIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#246
Een paar eikenhouten buffetten met twee deurtjes onder een lade. Typische versiering met diverse leeuwenkoppen. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw. Bovenkasten manco.
Armoires à buffet avec deux portes et un tiroir. Décoration typique avec des têtes de lion. Style renaissance, fin XIXième. Pas de parties supérieures.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#290
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 120 / 180 -
#216
Een eikenhouten Lodewijk XV garderobe met twee gemoulureerde deuren. Einde XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Louis XV en chêne avec deux portes moulurées. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 198 x 135 x 58 cmEstimate: € 200 / 400 -
#806J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180 / 250 -
#128
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276
Een sobere eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#160
Samengestelde eetkamer in notenhout.
Une salle à manger en bois de noyer, composée de meubles de différents styles.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#505Ungaro - Diva
Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Deux flacons d’eau de toilette 75 ml et 50 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 130 -
#264Nicolaas Johannes Wilhelmus De RoodePeriod: 1814 - 1884
“De schoenmaker”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Le cordonnier”. Huile sur toile. Signé et daté 1881.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469
Een lot van drie Perzische miniaturen, waarbij de grootste met een Koranvers achteraan. XIXe eeuw.
Lot de trois miniatures persanes dont la plus grande avec texte du Coran au verso. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 7,5 & 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#305
Een oude eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Un ancien berceau en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#477
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit theepotten, kandelaars, maatbekers, kannen, lepels, enz. XVIII, XIXe en XXe eeuw.
Lot d’étains comprenant des théières, des bougeoirs, des mesures, des verseuses, des cuillères etc. des XVIIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#478
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#717
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#57
Een ovale mahoniehouten plateau met opstaande rand en versierd met een ingelegd rozet. XIXde eeuw.
Plateau ovale en acajou à galerie et à la rosace incrustée. XIXe siècle.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#300
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel en gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne avec couvercle galbé et front sculpté. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 150 / 250 -
#711
Een reeks van vier stoelen van gebeeldhouwd mahoniehout.
Quatre chaises en acajou sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#344G. Mol
“Het ziekbed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Le lit de malade”. Huile sur panneau. Signé et daté 1897.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#689
“Dame met watertijl”. Een lithografie naar een werk van Toulouse-Lautrec. 713/1250.
“Femme au bassin d’eau”. Lithographie d’après Toulouse-Lautrec. Numérotée 713/1250.No longer availableDim. 39,5 x 51,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Val St. Lambert
Een vaasje en een tweede op voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases dont un sur pied en cristal taillé, couleur vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#320
Een gietijzeren schouwpendule met geëmailleerde Romeinse cijfers en versierd met saterhoofden aan de zijkant.
Une pendule de cheminée en fonte, chiffres romains émaillés, décor de têtes satyre sur les cotés.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#586Corneille
“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300 / 360 -
#285Heriz
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x 177 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126
Een gefineerde secretaire in Lodewijk XVI-stijl met onderaan twee paneeldeurtjes en een lade boven het klapblad.
Secrétaire droite de style Louis XVI. Le dessous à deux portes pleines, le dessus avec abattant en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138
Kleine koperen pendule in Lodewijk XV-stijl. Blauwe Romeinse cijfers op wit geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en op een sokkel, bekleed met rood fluweel.
Petite pendule en cuivre de style Louis XV. Chiffres romains sur cadran émaillé blanc. Avec balancier et sur socle recouvert de velours rouge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#306
Een luchter van kristal en koper met acht lichtarmen en centraal vier extra lichten. Pendeloques in Régence-stijl. Omstreeks 1900.
Un lustre en cristal et cuivre avec quatre bras et quatre lumières au centre. Pendeloques de style Régence. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#614
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#380Euroconsumers
Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#269L. Schuermans
“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#480Quartz Moyneux
Twee vaporisators eau de parfum van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100