#413Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#397Een lot van 8 Chinese gesculpteerde beeldjes uit jade, bestaande uit fohonden, Boeddha’s, zwaardjes, etc.
A lot of 8 Chinese carved jade figurines, including foo dogs, Buddhas, swords, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#403Een lot van 3 kleine en 1 grote Chinees cloisonné kommen. Diverse taferelen in het decor.
A lot of 3 small and 1 large Chinese cloisonné bowl dishes. Various scenes in the decoration.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#644ImariEen Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#417Een Japanse geglazuurde wierookbrander in de vorm van een schildpad, onderaan een haarlijnscheurtje over de volledige breedte.
A Japanese glazed incense burner in the shape of a turtle, with a hairline crack running across the entire width at the bottom.No longer availableDim. h 10 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#421Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#407Een lot Chinees porseleinen sierborden. Diverse taferelen en decor. Onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain decorative plates. Various scenes and decorations. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 60 / 90 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#471Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.
A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.No longer availableDim. 33 x 18cmEstimate: € 180 / 220 -
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
A lot of 3 polychrome Chinese porcelain plates. Marked at the bottom, both with hairline cracks and 1 with a chip.No longer availableDim. Ø23,5cmEstimate: € 50 / 75
#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een lot van 4 vintage design stoelen.
#269Devos“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
#428Edgard AubryEen aardewerk vaas met drip-glaze, ca 1930, onderaan gemerkt Aubry Edgard, Bouffioulx.
An earthenware vase with drip-glaze, ca 1930, marked Aubry Edgard, Bouffioulx.No longer availableDim. h 32 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#408Een moderne witte glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 tiers in a cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 75 / 100 -
#140Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#164Jules Jacques Boulez“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#411Een gekleurd glazen sculptuur met geabstraheerd gezicht in reliëf, naar Picasso.
A glass paste sculpture with an abstracted face in relief, after Picasso.No longer availableDim. 40 x 18cmEstimate: € 60 / 70