Similar lots by type
-
#77Een houten wandregulator versierd met een steigerend paardje op de kuif. Compleet met sleutel.
Régulateur mural en bois décoré d'un cheval cabré sur le cimier. Complet avec clé.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 60 / 100 -
#274Een smalle spiegel met gebeeldhouwd eikenhouten lijst, de kuif versierd met een bloemenmand.
Un miroir étroit avec cadre en chêne sculpté, la coiffe décorée d'un panier de fleurs.No longer availableDim. 127 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#387Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60 / 100 -
#391Een lot bestaande uit een Turks schaaltje van koper, een aardewerken potje, een albasten plaquette met inscripties, een kleine Boeddha, een metalen beeldje van een muzikant uit Benin en een Chinees beeldje van speksteen.
Lot composé d'un bol turc en cuivre, d'un pot en faïence, d'une plaque en albâtre avec inscriptions, d'un petit Bouddha, d'une statuette en métal d'un musicien béninois et d'une statue chinoise en stéatite.No longer availableDim. H:3-10cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Twee houten eenden, waarbij één gepolychromeerd.
Deux canards en bois dont un polychrome.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#14Claudio“Geveltje”. Een houten kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Braziliaanse school.
"Façade". Une œuvre d'art en bois. Signé et daté '76. Ecole brésilienne.No longer availableDim. 42,5 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#197Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#118Een gebeeldhouwd houten pleurante.
Une pleurante en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#542B. Thiteux“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Lot de quatre vases différents en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#266Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367Een oude verrekijker in etui.
Une vieille jumelle dans un étui.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 30 / 40 -
#530Een 18 K witgouden ring bezet met 12 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. rond een centrale saffier van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 12 diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. autour d'un saphir central de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 600 / 700 -
#691Een tinnen theepot op komfoor.
Une théière en étain sur un rechaud.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#157“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#424“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#582Walace Ting“Personages”. Zeefdruk. Genummerd 104/200 en gesigneerd buiten de plaat.
"Personnages". Sérigraphie. Numérotée 104/200 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#270Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles fines avec fermoir en or jaune 18K.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#40Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de croix.No longer availableDim. 13,82 gEstimate: € 400 / 500 -
#85Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 180

