Other lots in this auction
-
#640“Drie oude wijzen bij een olifant”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Trois sages auprès d’un éléphant”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#339Drie reproducties van iconen, waarbij één met Sterling zilveren riza.
Trois reproductions d’icônes, dont une avec un riza en argent Sterling.No longer availableDim. 18 x 16 - 29 x 25 cmEstimate: € 45 / 60 -
#304Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 250 / 400 -
#743Een messingen verrekijker uit het begin van de XXste eeuw.
Une paire de jumelles en laiton, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#48Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 48 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#161Vincennes, FranceEen paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#66YahyaliEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40 / 60 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220 / 280 -
#435Een lot van vier verschillende vaasjes van blauw en wit en meerkleurig porselein.
Un lot de quatre vases différents en porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale loepzuivere diamant van ± 0,61 ct. Color D. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un diamant pur à la loupe ayant un poids total de ± 0,61 ct Color D. Avec certificat.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 3500 / 3700 -
#5Isabel MarantTwee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal.
Deux colliers et une paire de boucles d’oreilles en métal argenté.No longer availableEstimate: € 15 / 30

