Other lots in this auction
-
#761
Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#745
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders.
Un petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de papillons.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50 -
#386
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#81
Een zuilvormige piëdestal van gebeeldhouwd en gedraaid hout, versierd met messingen monturen.
Un piédestal en colonne en bois tourné et sculpté, décoration de montures en laiton.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473
Een tazza van Imariporselein met messingen monturen en voet, versierd met leeuwenkoppen.
Un tazza en porcelaine Imari à montures en laiton et pied au décor de têtes de lions.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317
Kapelletje van deels geparketteerd hout. Met aangeklede wassen madonna.
Petite chapelle partiellement en bois parquet. Avec une Sainte-Vierge en cire et habits.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#738
Een paar borden van Imari-porselein met geribde vleugel en een decor van een cachepot met bloemen op het plat. We voegen er een kleiner, gelijkaardig bordje aan toe.
Deux assiettes en porcelaine Imari aux ailes côtelées et aux décors de cache-pot et fleurs sur le plat. Nous ajoutons une assiette plus petite et semblable.No longer availableDim. Ø: 19 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#458Paul Ibou
“Metamorfose”. Kunstmap met nawoord van Ivo Michiels. Genummerd op 1000 exemplaren. Uitgegeven in 1968.
”Métamorphose”. Portefeuille avec épilogue par Ivo Michiels.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,28 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un saphir en forme de goutte de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#453
Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20 van gepolychromeerd metaal.
Un modèle d’une voiture de course des années ‘20 en métal polychrome.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 40 / 60