Other lots in this auction
-
#769
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#425
Een oud miniatuur veldkanonnetje van gietijzer.
Une miniature représentant un canon de bataille en fonte.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 26/30 -
#340
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#510
“Twee kikkers”. Een gesculpteerd ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Deux grenouilles”. Un netsuke en ivoire sculpté. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/120 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30/50 -
#542
“Boszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Snel.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Porte la signature: Snel.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/250 -
#599
Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800/2000 -
#644
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#609
Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250/400 -
#41
Een fluitvaas van geslepen rood en kleurloos Boheems kristal.
Un vase flûte en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#214J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 450/550