#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.No longer availableDim. 36 x 58cmEstimate: € 175 / 225