#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#234Felix De Boeck“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
#652Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#185Paul Permeke“Woonwagen bij valavond.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#382‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.
#587Eschenbach Bavaria GermanyEen porseleinen servies met verguld randdecor. Onderaan gemerkt.
A porcelain tableware set with gilded rim decoration. Marked on the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 120