#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473Een blauw en wit Chinees porseleinen tegel met decor van een strijder te paard.
A blue and white Chinese porcelain tile with a decoration of a mounted warrior.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#489Marcel CockxPeriod: °1930“Metser”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#88Etabl. J.Schuybroek. S.A. Hoboken-AnversEen groot halfcilindervormig koffieblik, met opschrift “Café Biggelaar”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large semi-cylindrical coffee tin, with inscription "Café Biggelaar". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".No longer availableDim. 49 x 36cmEstimate: € 100 / 150 -
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#457Splia IrenaEen Pools modernistische aardewerken vaas met abstract decor en brede bovenrand.
A Polish modernist ceramic vase with abstract decoration and wide upper rim.No longer availableDim. h 37 Ø20 cmEstimate: € 40 / 50