#67
#301H. Bequet Quaregnon
Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.No longer availableDim. H: 5-27 cmEstimate: € 40/50 -
#129Prosper De Troyer
#390
#113
Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
#426Hamadan
Een dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#599Salvador Dali
#596
Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
#21
Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
#306
Een hoekkastje met één deur. Engels werk.
#135
A cigar pipe with a meerschaum head in the shape of a naked woman with a dove, seated on a bush. Amber stem.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 150/200