Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 109 oude ansichtkaarten van tussen 1903 en 1939. We voegen er een boekje met oude kaarten met zichten op de Côte d’Azur aan toe.

Een lot van 109 oude ansichtkaarten van tussen 1903 en 1939. We voegen er een boekje met oude kaarten met zichten op de Côte d’Azur aan toe.

Lot de 109 cartes postales anciennes de 1903 à 1939. Nous ajoutons un carnet aux cartes anciennes aux vues de la Côte d’Azur.
SKU: 1003200358.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #358
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #561

    Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #54

    “Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Een borduurwerk uit 1917.

    “Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Broderie de 1917.
    No longer available
    Dim. 44 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #774

    Vergulde koperen hall-lantaarn met geslepen glazen coupe.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré avec coupe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #806

    Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

    Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 165 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #65
    Christofle

    Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.

    Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #267

    “Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.

    “Berger aux alpagas”. Petit groupe en argent. 65,45 g.
    No longer available
    Dim. l: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    “Meisjes”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘76.

    “Petites filles”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘76.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #444

    Een grote pop van papier mâché, met open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt Made in Belgium. Evenals twee kleinere poppen, één met porseleinen hoofd de andere in kunststof. Zonder merk.

    Grande poupée en papier mâché, bouche ouverte et yeux dormant en état de marche. Marque Made in Belgium. Ainsi que deux poupées plus petites aux têtes en porcelaine resp. en plastique. Sans marque.
    No longer available
    Dim. H. 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #759

    Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.

    Grand lot varié de cristaux et de verres.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #348
    Porcelaine d’Auteuil, Paris

    Een reeks van zes jachtborden met verschillende decors op het plat naar ontwerp van Jacques Lobjoy. Onderaan gemerkt.

    Suite six assiettes à gibier aux décors différents d’après Jacques Lobjoy. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #700
    Kartell

    Een vintage rood kunststoffen magazinerekje naar ontwerp van Giotto Stoppino. Italiaans werk.

    Porte journaux en plastique rouge d’après un modèle de Giotto Stoppino. Travail italien.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #404
    Bailleux (?)

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More