Other lots in this auction
-
#593
Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#107
Een sierterrine van Italiaans aardewerk, versierd met meerkleurige taferelen in reliëf.
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Capodimonte
“Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#514Jan Van Rhijnnen
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Haagse school, gesigneerd.
“Paysage du polder”. Aquarelle sur papier. Ecole de La Haie, signée.No longer availableDim. 22,5 x 32,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#205
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#352
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457
Een antieke babypop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt Welsch Made in Germany en genummerd 150.
Poupée bébé ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque Welsch, Made in Germany et numéro 150.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#699Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Geisha met perkamentrol”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Geisha au rouleau de parchemin”. Gravure sur bois japonais. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#681Walker & Hall, Sheffield
Een voorsnijset met hoorn. Heften van zilver.
Couvert à viande avec corne. Manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#381
“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
“Temps”. Livre documentaire traitant les montres et les horloges.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#680
Een antieke bruidskoffer op wielen, versierd met metalen beslag. Met geheim compartiment.
Coffre de mariage ancien sur roues, décoré de métal. Avec compartiment secret.No longer availableDim. 90 x 117 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#171Eugène Marioton
“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
“Vainqueur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 550 / 650