Een lot van 11 grotere stukken koraal. Omvat verschillende soorten.

A lot of 11 larger pieces of coral. Includes various types.
Dim. 10 tot 32 cm
SKU: 2701260453.
Category: Curiosa koraal.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #453
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #3

    Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.

    Place a bid ›
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.

    A bronze bust of a young lady on a green marble base.
    Place a bid ›
    Dim. h 33 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
  • #48
    Fleuron

    Een lot van 3 verzilverd metalen dienbladen waarvan een set van 2 gemerkt Fleuron-France.

    A lot of 3 silver-plated metal trays, including a set of 2 marked Fleuron-France.
    Place a bid ›
    Dim. 75 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93
    Christofle France

    Een set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.

    A set of 7 silver-plated metal side plates, marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 31.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #201
    Charell

    Een vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.

    A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #130

    “Voltooiing van de restauratie van het stadhuis van Leuven, 1982”. 250 Lovenaar. Penning van geel goud 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.

    "Completion of the restoration of the Leuven town hall, 1982." 250 Lovenaar. Medal of yellow gold 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.
    Place a bid ›
    Estimate: € 400 / 550
  • #376

    Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.

    A solid wood table in the style of Flamant.
    Place a bid ›
    Dim. 79 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #138
    Christian Dior

    Een vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.

    A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980.
    Place a bid ›
    Dim. 18 x Ø 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #267

    Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.

    A set of two brass wall lamps in Louis XVI style.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51

    Een vaasje in glaspasta, art-nouveau stijl, naar Gallé.

    A small vase in glass paste, art-nouveau style, in the manner of Gallé.
    Place a bid ›
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    ‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend in de rechter bovenhoek.

    'Portrait of a man with a beard', oil on canvas. Signed in the top right corner.
    Place a bid ›
    Dim. 47/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #103
    Christofle France

    Een vintage verzilverd metalen ijsemmer, onderaan gemerkt.

    A vintage silver-plated metal ice bucket, marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 23 x Ø 19 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.