#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#388Een uit obsidiaan gesculpteerd Azteken masker. Afkomst, Teotihuacan.
An Aztec mask sculpted from obsidian. Origin, Teotihuacan.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#573“Cleoniceras Albiense”. Een geslepen en gepolijst Ammonietpaar. Madagascar, Krijt.
“Cleoniceras Albiense”. A polished and polished Ammonite pair. Madagascar, Cretaceous.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#21Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
A set of 2 bronze garden vases on a bluestone pedestal.No longer availableDim. h 28 x Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.
#401Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.
A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia.No longer availableDim. 26,5 & 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
A lot of 14 minerals, including desert roses and crystals.No longer availableDim. H: 2-10 cmEstimate: € 80 / 120
#583Een houten gesculpteerd beeld van een staande Boeddha.
#490Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliance-cut and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#566Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A set of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
#362“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.
"Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.No longer availableDim. 25 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Een oude Franse bajonet met opschrift: ‘Mre d’armes de St Etienne, Juillet 1876. Het houten deel van het handvat ontbreekt.
An old French bayonet inscribed: "Mre d'armes de St Etienne, July 1876". The wooden part of the handle is missing.No longer availableDim. l 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.No longer availableDim. Ø 34,5 & 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#48THL“Maria met kind” & “Engel”. Een lot van 2 aardewerken beeldjes, Interbellum, in de stijl van Jeanne Hebbelinck. Verso gemerkt en genummerd.
"Maria with child" & "Angel." A lot of 2 earthenware figurines, Interbellum period, in the style of Jeanne Hebbelinck. Marked and numbered on the back.No longer availableDim. 23 & 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
#622Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Sint-Pauluskerk (met fietser-toerist)”. Een 3-kleurenlitho op papier. Onderaan gesigneerd, genummerd 21/77 en gedateerd 1953. Verso label KMSKA.
"Saint Paul's Church (with cyclist-tourist)." A 3-color lithograph on paper. Signed and numbered 21/77, dated 1953 at the bottom. Label on the back from KMSKA.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 80 / 120