#275Een cachepot op sokkel van Vlaams aardewerk. Eerste helft XXste eeuw.
#692Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.
#390Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
#263Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Woman with hat". A patinated plaster bust.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Val Saint LambertEen lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#386BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.
A crater vase made of cut crystal, colored green throughout. Marked P.U. and 63/57.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 50 / 80