Similar lots by type
-
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#295Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 172 x 249 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#7Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#345Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 256 cmEstimate: € 200 / 240 -
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 100 / 120 -
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220 -
#405Mori & AfghanTwee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60 / 80 -
#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150 / 180 -
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#606SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220 / 300 -
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 203 x 130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140 / 180 -
#732Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 172 x 93 cmEstimate: € 50 / 70 -
#111Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.
Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.No longer availableDim. 357,17 gEstimate: € 180 / 220 -
#594Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
Deux petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 193 x 130 & 133 x 114 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180 -
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 204 cmEstimate: € 120 / 200 -
#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
Tapis persan ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 293 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#79“Heidezicht”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Jef Louis Van Leemputten.
"Vue sur la lande". Huile sur carton. Attribué à Jef Louis Van Leemputten au dos.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#353Een vaas van kobaltblauw aardewerk, een schenkkan van Brussels aardewerk en een kruik van Rouen.
Un vase en faïence bleue cobalt, une verseuse en faïence de Bruxelles et une cruche de Rouen.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#173Een handtas van bruin baby croco met vergulde sluitingen. Vintage.
Grand sac à main vintage en croco brun aux fermoirs dorés.No longer availableDim. h: 20 x 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#104“Bezoek aan de gevangene”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
"Visite au prisonnier". Huile sur carton. Sans signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#223Tweedekker van metaal. Gemonteerd als lamp.
Un biplan en métal monté en lampe.No longer availableDim. L: 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#277Een koets van meerkleurig Saksisch porselein. Apocrief gemerkt: Rauenstein.
Un carrosse en porcelaine de Saxe. Marque apocryphe: Rauenstein.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#151Herdi“Gesluierde vrouwen”. Een bronzen groepje op arduinen sokkel. Gesigneerd.
"Femmes voilées". Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#109“Vaas met seringen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Vase et Lilas". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#748Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#99Albert Steel“Winters zicht”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Vue hivernale". Huile sur carton. Signé et daté '70.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#534“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
"Composition". Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424Twee kopjes en twee schoteltjes van Canton porselein (één schoteltje gelijmd), evenals een dito bord (Ø 25 cm). Chinees werk, XIXde eeuw.
Deux tasses et deux coupelles en porcelaine canton ( une coupelle à été collée), une assiette diamètre 25 cm. Oeuvre chinoise, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80

