#285Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#639
#606Sabzavaar
#355
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#732
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#589Indo-Keshan
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#335
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#595
#113
#598Wiss
#564
Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#7
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#350
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#616Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#305
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#594
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#405Mori & Afghan
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
#630
#340
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#395
“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#111
Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.No longer availableDim. 357,17 gEstimate: € 180 / 220
#698
#724Mireille Dabée
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 40 / 70 -
#289Paul Lens
"Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#391
Un lot d'objets en étain comprenant cinq assiettes, deux poivriers et salières, un bénitier, deux cendriers, deux coupelles et une petite bouteille.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#270
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue printanière sur une fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#169Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met haringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux harengs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 150 / 240 -
#82Ella den Boer
"Dame avec une rose". Huile sur toile. Signée et datée '50.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#544
Een lot van acht stuks Afrikaans houtsnijwerk. Jaren ‘60.
Un lot de sculptures en bois africaines, 8 pièces. Années '60.No longer availableDim. 69,50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248
Vier stuks mineralen.
Quatre minéraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#271
Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#173
Grand sac à main vintage en croco brun aux fermoirs dorés.No longer availableDim. h: 20 x 43 cmEstimate: € 300 / 400