Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.

Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.

A lot of 14 minerals, including desert roses and crystals.
Dim. H: 2-10 cm
SKU: 2506240578.
Categories: Mineraal, Steen, varia.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #578
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #245
    Bergen Céramique Montoise

    Een lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.

    A lot of Art Deco polychrome earthenware, marked CM Bergen at the bottom. Consisting of a hexagonal vase, numbered 614/156, an ashtray numbered 763/156, and a vide poche numbered 267/156.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #458
    Paul Linke

    “Model Libelle VW” Een vintage tafelventilator uit metaal, bakeliet en aluminium. Gemonteerd op houten plank met bedrading. Bijgevoegd kleine vintage ventilor gemerkt “Calor”.

    "Model Libelle VW" A vintage table fan made of metal, bakelite, and aluminum. Mounted on a wooden plank with wiring. Also included a small vintage fan marked "Calor."
    No longer available
    Dim. 42 & 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #87

    Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.

    A patinated oak clock case. Fine woodcarving with figures, satyrs, eagle on top, ram heads on the sides, and leaves. Some pieces broken off.
    No longer available
    Dim. 85 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573

    “Cleoniceras Albiense”. Een geslepen en gepolijst Ammonietpaar. Madagascar, Krijt.

    “Cleoniceras Albiense”. A polished and polished Ammonite pair. Madagascar, Cretaceous.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248

    Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.

    A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #401

    Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.

    A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia.
    No longer available
    Dim. 26,5 & 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #287

    Een lot van drie ruwe edelstenen, lichtgroen fuchsiet, groen fuchsiet en lepidoliet.

    A lot of three rough gemstones, light green fuchsite, green fuchsite, and lepidolite.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684

    Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.

    A black lacquered design metal frame, suitable for wall decoration or coat rack.
    No longer available
    Dim. 72 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een lot van 3 vintage plaatcamera’s en 3 boxcamera’s, diverse merken. Bijgevoegd Rolleiflex documentatie.

    A lot of 3 vintage plate cameras and 3 box cameras, various brands. Includes Rolleiflex documentation.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #371
    Minolta
    Period: 1976-1979

    Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.

    A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #517
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin with Art Deco inscription "COFFEE". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    No longer available
    Dim. 45 x Ø31cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #187

    Een groot vintage, gepatineerd emaille bord met opschrift “Bien etre”.

    A large vintage, aged enamel sign with the inscription "Bien etre" (Well-being).
    No longer available
    Dim. 57 x 298 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #227
    Ronson S.T. Dupont Paris

    Een lot van 5 vintage aanstekers, waarvan 4 gemerkt S.T. Dupont met verguld detail “Laque de Chine”. En bijgevoegd een verzilverde tafelaansteker Ronson "Queen Anne" - Engeland.

    A lot of 5 vintage lighters, including 4 marked S.T. Dupont with gilded detail "Laque de Chine". Also included is a silver-plated table lighter Ronson "Queen Anne" - England.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #283

    Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.

    A lot of assorted silver items, including a brooch, cup, ring, pen, 2 cigarette holders, and 2 decorative objects. 250g, cup marked STERLG.
    No longer available
    Dim. 250 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.

    A pair of bone-carved fetish figures, Lega, DRC.
    No longer available
    Dim. 14,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #398

    Een lot van 8 Chinese gesculpteerde beeldjes in speksteen met diverse voorstellingen gerelateerd aan de fauna en flora.

    A lot of 8 Chinese carved figurines in soapstone depicting various scenes related to fauna and flora.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481

    Een groep van gebeeldhouwd jade met een vogel in een bloeiende struik. Met houten sokkel en originele verpakking. Chinees werk.

    A group of sculpted jade with a bird in a flowering bush. With wooden base and original packaging. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #426

    Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.

    A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.
    No longer available
    Dim. 51 x 29 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #568

    Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.

    A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.
    No longer available
    Dim. H: 3-13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313
    Wahl-Eversharp

    “Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.

    "Wahl-Eversharp Skyline". A vintage fountain pen with 14kt gold nib 585. In box.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123
    Delfts blauw

    Een lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.

    A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.
    No longer available
    Dim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #543
    Stübben Siegfried

    Een lederen dressuurzadel. Diverse plaatsen gemerkt, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.

    A leather dressage saddle. Marked in various places, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. 68 x 40 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #403

    Een lot van 2 vintage oscilloscopen, bestaande uit een Dynatek 8020 met gebruiksaanwijzing bijgevoegd, en een Tektronix 475.

    A lot of 2 vintage oscilloscopes, consisting of a Dynatek 8020 with included user manual, and a Tektronix 475.
    No longer available
    Dim. 15 x 43 x 36 & 16 x 29 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #444
    Calvin W. Burnett

    “Gestileerd, zittende naakten”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Stylized, seated nudes." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #350

    Een gevarieerd lot van 5 stuks verzilverd metaal bestaande uit een dienblad en 4 verschillende koffie- en of theepotten.

    A varied lot of 5 pieces of silver-plated metal consisting of a tray and 4 different coffee and/or tea pots.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569
    Frans Van Immerseel

    Een glas in loodraam met opschrift; “Een goede herder scheert zijn schapen, maar vilt ze niet”.

    A stained glass window with the inscription; "A good shepherd shears his sheep, but does not skin them".
    No longer available
    Dim. 42 x 35cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #100

    Een 18 kt geelgouden halssnoer bezet met fijne schakels.

    An 18 kt yellow gold necklace set with fine links.
    No longer available
    Dim. 42 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #70

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.48 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,24 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #661

    Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.

    A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.
    No longer available
    Dim. h 33,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #559

    Een houten design tafel in massief lichte eik.

    A wooden design table in solid light oak.
    No longer available
    Dim. 75 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #450

    Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.

    An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 24,60 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #19

    Een lot van drie daguerreotypes, 19e eeuws, bestaande uit twee damesportretten en een zicht op een kuuroord in de bergen.

    A lot of three daguerreotypes, 19th century, consisting of two portraits of women and a view of a mountain spa.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #170

    Een geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    A yellow gold slave bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 8,85 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #263

    Een retro messing tafellamp met florale ornamenten. 3 lichtpunten met in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.

    A retro brass table lamp with floral ornaments. 3 light points with multicolored cup-shaped glass paste shades.
    No longer available
    Dim. 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #199
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.

    "Forest and countryside views". A lot of 4 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Capellen", "Polder", "Pondrôme", "192".
    No longer available
    Dim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cm
    Estimate: € 350 / 500
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More