#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#573Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
#569Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#578Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.
A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.No longer availableDim. 118 x 165 x 60cmEstimate: € 120 / 180
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#217Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80 -
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#602“La IIe Fête Flamande”. Gravure door J.-Ph. Le Bas naar David Teniers II. XIXde eeuw.
#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#141Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.No longer availableDim. 45 x 63 x 23 cmEstimate: € 600 / 800