Similar lots by type
-
#315
Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300/1400 -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500 -
#345
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260/350 -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#550Orfina
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600/800 -
#551,1
Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#495
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750/850 -
#335
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850/950 -
#360
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#565
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700/800 -
#700Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000/2200 -
#340Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800/1000 -
#620
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800/1000 -
#510
9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500/600 -
#440
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200/300 -
#505
Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500/650 -
#560
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450/550 -
#743Rosenthal
Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#570Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400/1600 -
#480
Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150/200 -
#379
Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#650Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300/1500 -
#350
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900/1000 -
#605Pontiac
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#260Rosenburg
“Stadzicht getiteld Mauritspoort Den Haag”. Tegeltableau. 12 tegels, diverse letsels. Gesigneerd en achteraan gemerkt door Hendrik David Schild (1872-1928).
“Vue de ville à la Mauritspoort de La Haye”. Tableau de 12 carreaux. Signé par Hendrik David Schild (1872-1928) et marqué au verso. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 250/350 -
#355Rolex Oyster Perpetual Date
Yacht-Master Superlatif Chronometer. Een roestvrij stalen herenpolshorloge. Zilverkleurige wijzerplaat, bezel in ton-sur-ton.
Yacht-Master Superlatif Chronometer. Montre à bracelet homme en acier inoxydable. Cadran de couleur argent, lunette en ton-sur-ton.No longer availableEstimate: € 1500/2000 -
#533
Vaas van celadonkleurig porselein, versierd met een tuin. Chinees porselein, XIXde eeuw. Restauratie aan bovenrand.
Vase en porcelaine céladon décoré d’un jardin. Chine, XIXe siècle. Restaurant au bord supérieur.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#572René Guiette
“Zencompositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 18/07/61.
“Composition Zen”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 18/7/61.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 160/200 -
#41
Een vaas van meerkleurig aardewerk in Art Nouveaustijl met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Met onduidelijke reliëfstempel.
Vase en faïence polychrome de style art nouveau au décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Cachet en relief illisible.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/120 -
#68
Twee vechtende hanen van verzilverd brons.
Deux coqs se battant. Bronze argenté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#84Friedrich Kaulbach
“Meisjesportret als bacchante”. Gravure uit de XIXde eeuw.
“Portrait de fille en bacchante”. Gravure du XIXe siècle.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#164J.J. Poudron (?)
“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#399
Een pelsmantel van zilvervos.
Manteau en renard blanc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#288Lampe Berger
Een olielampje van meerkleurig aardewerk met een decor van grotschilderingen.
Lampe à huile en faïence polychrome au décor de peintures de caverne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#745
Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90/110