Other lots in this auction
-
#498
Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 284x240cmEstimate: € 80/120 -
#167
Een gegoten betonnen demonisch wezen.
Une créature démoniaque en béton coulé.No longer availableDim. 51 cm x 35 cm x 27 cmEstimate: € 120/180 -
#90
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de saphirs d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 800/900 -
#408
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#189Jules De Cort
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#387
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60/100 -
#283
Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#541
Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.
Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 250/350 -
#579
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd op de verso.
"Composition abstraite". Huile sur toile. Illisiblement signée et datée au verso.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#551
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Un sage chinois de stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/170 -
#403
Een modern beeldje van geglazuurd aardewerk op een natuurstenen sokkel.
Une figurine moderne en faïence émaillée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 80/100