Other lots in this auction
-
#147Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#169Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale Fluté.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#32
Een eikenhouten barokke tafel met leeuwekoppen. Verlengbaar (zonder bladen). Afgebroken hoek en rand.
An oak baroque table with lion heads. Extendable (without extensions). Broken corner and edge.No longer availableDim. 153 x 108 x 73 cmEstimate: € 40/80 -
#132Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Fluté model.No longer availableDim. H. 17,8 Ø 6,5 cmEstimate: € 35/40 -
#18
Een notenhouten boekenkast met 6 deuren waaronder 3 met groen glas.
A walnut bookcase with 6 doors, including 3 with green glass.No longer availableDim. 219 x 40 x 385 cmEstimate: € 150/200 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#168Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#57
Een 11-delig modern bruin lederen salon in twee hoeken.
An 11-piece modern brown leather living room set in two corners.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#89
Een uitschuifbaar bureau met 8 laden, met glazen bovenblad en groen lederen topblad.
An extendable desk with 8 drawers, with glass top and green leather top.No longer availableDim. 177 x 104 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#50
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the Empire style.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#176Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Tallié Fluté model.No longer availableDim. H. 17,5 Ø 6,5 cmEstimate: € 35/40 -
#54
Een zeer lange eikenhouten kloostertafel. Tafelblad in enkel stuk. Zes poten met kruisverbinding naar Renaissance voorbeeld.
A very long oak monastery or conference table. Tabletop in one piece. Six legs with cross connection in the Renaissance style.No longer availableDim. 385 x 114 x 73 cmEstimate: € 800/1000