#301
#76
Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
#63Astoria
#83
#261
Place a bid ›Estimate: € 250 / 300 -
#126
Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
#331Triumph
Een antiek houten accordeon, gemerkt Triumph, made in Germany. Te herstellen staat.
#90
#117Lino Sabattini
Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
#67V Pierre
Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
#87Wiskemann
Een lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
#37View-Master Sawyer’s Inc
Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.
Place a bid ›Estimate: € 50 / 75 -
#130
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
#53Wolfers Fréres
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.