#430Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.
A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.No longer availableDim. 26,90 g 935‰ en 800‰Estimate: € 40 / 80 -
#508Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#82J. Rantson“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#21Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.
A lot with various 19th century picture cards and postcards.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#5Val Saint-LambertEen kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
A crystal bowl of Val Saint Lambert coloured green in the mass.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#130Een 18 karaats witgouden ring bezet een centrale briljant van +- 0,58 ct en met briljanten en twee diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant of +- 0.58 ct and with brilliants and two diamond baguettes with a combined weight of +- 0.56 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#176Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#164Pol Craps“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.
#136Een eikenhouten gebuikt kabinet, 2 deurs en met onderaan 2 kleine en 2 grote laden. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten.
An oak cabinet , 2 doors and with 2 small and 2 large drawers at the bombé bottom. Supported on sculpted lion's feet.No longer availableDim. 240 x 180 x 65cmEstimate: € 300 / 500