#10Unity
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
#346
Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#101
Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#634
Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#332
Een verzilverde kerkkandelaar .
#536Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180/220 -
#138Felix Pardo Tavera
#345
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#494Boudewijn Tuerlinckx
“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#676
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#373
Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
A pair of Chinese blue and white porcelain ginger jars.No longer availableDim. h: 32 en 25 cmEstimate: € 80/120