Similar lots by type
-
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#626A. Moreau
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
"‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau." -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick.
Other lots in this auction
-
#75
Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
A vintage industrial ceiling lamp in chromed metal and glass. With 2 fluorescent light points. -
#42Louis GruytersPeriod: 1897-1975
“Bloemenstilleven met Chrysanten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chrysanthemums". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#650
Drieënveertig 45-toerenplaten. Popmuziek Van Alphaville tot Zen. Uit de tijd, enkele zonder sleeve, maar doorgaans in erg goede staat. Jaren zestig, zeventig, begin tachtig.
Forty-three 45 RPM records. Pop music from Alphaville to Zen. From varying times, some without sleeves, but generally in very good condition. From the sixties, seventies, and early eighties.Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#637
Een Chinees porseleinen gendhi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain Kendi. Marked at the bottom. Late 19th century. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#373
Een Chinese porseleinen vaas met een 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with around 30 playing children in the decor and dragon ornaments as handles. Mid-20th century. Marked at the bottom. -
#611
“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
"Jesus Christ". A solid wooden sculpted bust depicting the son of God. African work. -
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
A set of glazed terracotta vases/lamp bases in Chinese sang-de-boeuf style with drip-glaze neck from around 1960. One has minimal flakes at the top rim. -
#264
Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
A bas-relief of a female Satyr and Satyr child. Cast in resin. -
#54Francesco Bartolozzi
2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'. -
#432Émile Louis Foubert
“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
"Nude portrait" & "Sint Jansteen". A drawing on paper. Signed at the top EM Foubert '80. Attached is a proof print on paper, with the inscription "given to Emiel Foubert on the occasion of his 70th birthday", with signature. -
#633
Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
A mixed lot of 5 South American artifacts, figurines, and instruments made of pottery, bone, and stone.