Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2, een potloodtekening 18e eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parlemoer, hoog kwalitatief, Parijse school.

Een lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.

A lot of 2, an 18th century pencil drawing with an amorous couple, French school. Signed "O Vernet". And a shadow portrait on mother-of-pearl, high quality, Parisian school.
Dim. 21cm
SKU: 2305230084.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 220 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #91

    ‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.

    "Musicians." Two bronze figurines on pink marble. Bear signature.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .

    A polychrome wooden African child mask.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #594
    Paul Tuerlinckx

    “Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Abstract with rainbow colors.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #693

    Een houten D-end tafel met rond blad bestaande uit 2 halve consoletafels met telkens 4 poten op wieltjes.

    A wooden D-end table with a round top consisting of 2 half console tables, each with 4 legs on wheels.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø117cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #9

    Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.

    Lot of five engravings treating artisans : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. As well as Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (treating public sales - stuck on thicker paper). City secretary A.Van Valckenisse followed his father at this post.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #406
    Stefano Giovannoni

    Een design barstoel uit ABS kunststof en verchroomd staal, in hoogte verstelbaar. Model “Bombo stool”, gemerkt Magis, ontwerp door Stefano Giovannoni.

    A design bar chair made of ABS plastic and chromed steel, adjustable in height. Model “Bombo stool”, marked Magis, design by Stefano Giovannoni.
    No longer available
    Dim. 85 x 44cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #201
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    An Art Deco bust sculpted from alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 31 x 27cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #215

    Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.

    A sculpted wooden Renaissance style cabinet with 2 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 123 x 162 x 62cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #487

    Een Afrikaans beeld op metalen sokkeltje van de Idoma stam uit Nigeria voorstellende een zwangere vrouw.

    An African statue on a metal pedestal from the Idoma tribe of Nigeria depicting a pregnant woman.
    No longer available
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #137

    Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.

    A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #129
    A. Schmidt

    “Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.

    "Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction.
    No longer available
    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #74
    Pierre Hendrix
    Period: °1913

    “Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Village view in the Ardennes.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More