#669
Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#634
Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#180
#573
Een Oosters koffertje / make-up kistje uitvouwbaar met spiegel in het deksel en meerdere kleine laden.
An oriental suitcase / make-up box foldable with mirror in the lid and several small drawers.No longer availableDim. 22 x 27 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#24Roger Hebbelinck
“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25/35 -
#364
#37
Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#618
#482Van Apple
“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220/280 -
#276
Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#608
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80/120