Similar lots by type
-
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#626A. Moreau
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
"‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau." -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.
Other lots in this auction
-
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949
“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom. -
-
#150
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. GSI1 en diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.93 ct. GSI1 and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. -
#116František Mezulánik UP Závody
Een gefineerd houten, mid-century design commode-secretaire met 3-laden en klapblad. Ontwerp door František Mezulánik voor UP Závody. Verso label.
A veneered wooden, mid-century design chest with secret drawers, 3 drawers, and a fold-out leaf. Designed by František Mezulánik for UP Závody. Label verso. -
#27
Een verguld bronzen tafelbel met opschrift “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handvat in hoofdvorm en strijdtafereel in het decor. Ca. 1880, Nederland.
A gilded bronze table bell with the inscription “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handle in the form of a head and battle scene in the decor. Approx. 1880, Netherlands. -
#63
Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
A multi-colored marble Art Deco desk set. -
#559Bachtiar
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met centraal medaillon.
A Persian hand-knotted carpet with a central medallion. -
#219
Een set art-deco boeksteunen met windhonden in bronsgepatineerd koper en zwart marmer.
A set of Art Deco bookends with greyhound figures in bronzed copper patina and black marble. -
#352
Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988. -
#220
Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct. -
#366
Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
A child's chair made of folded beech wood with caned seat. -
#657
Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
A pair of Nanking baluster vases in polychrome earthenware with a warriors decoration. One of the vases has a crack at the top of the neck.