#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#296Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#132Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#92Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#78Val Saint LambertEen klein kelkvaasje, paars in de massa. Meerdere kleine schilfers.
A small chalice vase, purple in the mass. Several small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 30 / 35