#355Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#511KadjarEen tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#67Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#253LaflorEen zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
An acid-etched vase with floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107Een lot zilver, 10 stuks bestaande uit een schoteltje, servietringen, kannetje, etc.
A lot of silver, 10 pieces consisting of a saucer, napkin rings, jug, etc.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 300 / 500 -
#244Peter Olsen“Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#195Christofle, ParisEen porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.
#515Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#461Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.
#473“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.
#42Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.
A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.No longer availableDim. 44 x 22cmEstimate: € 35 / 50 -
#148Een likeurset bestaande uit een kristallen karaf met 6 gekleurde borrelglaasjes op voet.
A liqueur set consisting of a crystal decanter with 6 colored shot glasses on a foot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150 / 200