Other lots in this auction
-
#603Hutschenreuther
Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.No longer availableDim. 35 x 33 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#73Hergé
Les Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#613
Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
A set of 2 gilded wooden Burmese monks.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80/120 -
#120
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1100/1200 -
#189
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#336
Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
English wooden side table with round top and on three legs.No longer availableDim. h: 70 cm Ø 40 cmEstimate: € 40/60 -
#487
Een Afrikaans beeld op metalen sokkeltje van de Idoma stam uit Nigeria voorstellende een zwangere vrouw.
An African statue on a metal pedestal from the Idoma tribe of Nigeria depicting a pregnant woman.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 100/120 -
#251
Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.
A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 100/120 -
#61
lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
Lot of Delft blue tiles, 19th century, +-32.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 160/180 -
#412
Een lot van zes losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of six loose watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 18 x 30 - 32 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#41
Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
A silver cigarette case, marked 935/1000 with monogram AM and a Dupont lighter, evelans a silver chain with clips.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#647
Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/70