#21DelftEen lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
A set of 3 blue and white Delft vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#393Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
A pair of marble sculptures depicting Geishas.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 60 / 80 -
#442“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
"Villages on a French lake." A painting, oil on canvas. Monogram at the top.No longer availableDim. 31 x 45cmEstimate: € 300 / 500 -
#464Harry BuyckPeriod: °1928“Twee zittende personages”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram onderaan.
"Two seated figures." A painting, oil on panel. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 200 / 300 -
#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#61Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
A decorative lamp made of halite salt rock.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 100 -
#13Een wijwatervat van biscuit versierd met engelen. Gemerkt.
A holy water font made of biscuit, decorated with angels. Marked.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#570Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120