#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#410Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.
A silver chain with pendant set with old cut diamonds, approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 150 / 200 -
#127Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.
An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.No longer availableDim. 33 x 53cmEstimate: € 400 / 500 -
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
A wooden French hallway cabinet, hand-painted with floral elements and 3 drawers.No longer availableDim. 69,5 x 75 x 34,5cmEstimate: € 60 / 80