#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#545Een vroeg 19e eeuwse massief houten koffer met ijzeren beslag en scharnieren.
#315Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#356Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#462Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Mokkende clown”. Een schilderij, olieverf op board. Signatuur bovenaan, gedateerd ‘87.
"Moping clown". A painting, oil on board. Signature at the top, dated '87.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 250 / 350 -
#481ImariEen Imari porseleinen sierbord met floraal decor. 19e eeuws.
An Imari porcelain decorative plate with floral design. 19th century.No longer availableDim. Ø47cmEstimate: € 80 / 120 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#9“Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Street scene". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 19 x 9cmEstimate: € 25 / 50 -
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
A set of 3 side tables in English style with veneered tops.No longer availableDim. 49 x 57 x 43 cmEstimate: € 30 / 50