#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#631Lladro‘A barrel of blossoms’, een Lladro beeld, modelnr 1419 in originele verpakking.
"A Barrel of Blossoms", a Lladro figurine, model no. 1419 in original packaging.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#349Drie etuis met een reeks van twaalf art nouveau messenleggers, 12 dessertvorken en acht dessertlepels.
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#414“Naakt met tighhighs”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#197René LaliqueEen grote Lalique schotel met eikenblad patroon. Verso gemerkt.
A large Lalique dish with oak leaf pattern. Marked on the reverse.No longer availableDim. 35 x 62cmEstimate: € 500 / 600 -
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
Two porcelain plates with woven edges, one marked Meissen and one Vieux Paris. Featuring floral decoration.No longer availableDim. Ø22cmEstimate: € 40 / 60