#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180 -
#103RobbedoesEen Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.
#475Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,75 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.75 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
#91Lodewijk Van BoeckelEen bronzen rozentak met bomkop in verwerkt op marmeren plaque.
A bronze sculpted rose branch with bomb head incorporated on a marble plaque.No longer availableDim. 30 x 14cmEstimate: € 150 / 200 -
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
'Innocence in Bloom', a Lladro figurine, model number 07644, in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50