#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#116Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
A dark oak sideboard with beveled sides and 4 doors.No longer availableDim. 105 x 253 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
A Murano vase made of multicolored Italian glass with a millefiori decoration.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#130Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900 -
#495Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#326Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18 kt yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 280 / 350 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,75 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.75 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#299Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75