#250Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,60 ct. F VS1 en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond 0.60 ct, F VS1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.58 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#196Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#671Lladro‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
"A Cradle of kittens", a Lladro sculpture, model number 5784 in its original packaging.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#240Een 18 kt witgouden hanger met onyx en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,83 ct.
An 18 kt white gold pendant with onyx and set with diamonds with a total weight of 0.83 ct.No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#522Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Man with Hat." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 120 x 60cmEstimate: € 150 / 200 -
#433Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
A carved wooden anthropomorphic jar. Mangbetu DRC.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#76Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
"Lady with Hat." A painting, oil on board. Signed and dated 1908 at the bottom and on the back.No longer availableDim. 22,5 x 14cmEstimate: € 50 / 75