Similar lots by type
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
-
#104Ifoco
Een vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#123
Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#126
Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#108
Een zamakken klok, gedragen door een Geisha met paraplu. Toegevoegd een messing kandelaar.
-
#46
Een brons gegoten beeldje van een windhond.
Other lots in this auction
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
-
#92
Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#32
Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaand masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
-
#10
Een lot van 2 vintage tafelmodel aanstekers, één in koper met centraal een boom, één in blauw kristal en messing.
-
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.