Similar lots by type
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
Other lots in this auction
-
#30
Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#172
Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting. -
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
-
#34Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, onderaan gesigneerd en eveneens gemerkt met sticker uit het midden van de vorige eeuw. Onderaan schilferschade.
-
#40
Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
-
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#38Jacky Roland
Een vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
-
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds. -
#222
Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol. -
#289
Een lot van 3 albasten beeldjes, Chinees werk. De grootste is gebarsten/gelijmd.
A lot of 3 alabaster figurines, Chinese work. The largest one is cracked/repaired. -
#148
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration. -
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.