Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 postzegelalbums , bestaande uit 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.

Een lot van 2 postzegelalbums , bestaande uit 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.

A lot of 2 stamp albums, including 1 Borec album Germany, Federal Republic between 1974-1984 and 1 stockbook GDR between 1980-1990. Also included a small album with First Day Covers.
SKU: 0503240088.
Categories: curiosa, Papier, varia, XXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.

    A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø16cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #528
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with a matte black frame, chrome metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the base.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #349

    Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.

    An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 13 x l 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #549
    Herman Brood

    ‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.

    'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #553

    Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.

    A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #696
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen pique-fleur.

    A faceted crystal posy holder.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #561
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.

    "Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200

Other lots in this auction

  • #150

    Een 18 kt witgouden halssnoer met 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

    An 18kt white gold necklace with an 18kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct and rubies with a total weight of approximately 2.50 ct.
    No longer available
    Dim. 50,60 g
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #279

    Een spiegel met lijst van dinanderie koperbeslag.

    A mirror with dinanderie copper mounts frame.
    No longer available
    Dim. 82 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #267

    Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.

    A Flemish terracotta figurine of a figure in a long robe.
    No longer available
    Dim. 34,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #658
    Victoria Czecho-Slovakia

    Een lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.

    A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.
    No longer available
    Dim. H: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #666

    Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.

    Vase with hare in porcelain, marked Requena.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #277
    Elté - Léon Texeraud Limoges
    Period: 1923-1930

    “Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.

    "Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 6 x Ø13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489
    Gurami Hagemann Berutscha
    Period: 1945-2013

    “Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.

    "Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #641

    Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.

    A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.
    No longer available
    Dim. H: 18-28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288
    Bandai, Japan

    Jaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.

    Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.
    No longer available
    Dim. l 26.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.

    A bronze table lamp on marble base with milk glass globe in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #334

    “Le Coucher” & “Le Lever”. 2 Franse gravures op papier.

    "The Bedtime" & "The Morning". 2 French engravings on paper.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More