Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.

Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.

A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.
Dim. maat 57
SKU: 1911240367.
Category: Mode.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #111
    Roberta De Camerino

    Een vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.

    A vintage calf leather handbag. Marked.
    No longer available
    Dim. 27 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #378

    Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.

    A plastic mannequin on a glass base, detachable.
    No longer available
    Dim. h 164 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #179

    “Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.

    "Noble lady with chambermaid", a painting, oil on panel in gilded frame, 19th century, unsigned.
    No longer available
    Dim. 20 x 25,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #116
    Kaimuri

    Een Kashmir handgeknoopt tapijt.

    A Kashmir hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 337 x 247 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #226

    Een massief eikenhouten gesculpteerde pied-de-stalles, 19e eeuws.

    A solid oak carved pied-de-stalles, 19th century.
    No longer available
    Dim. 118 x 36 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #348
    Werner Nagel Nagel BMF

    “Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.

    "Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254

    “Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.

    "Paris street view," a painting, oil on canvas, signed 'Gio Fattori.'
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204

    Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.

    A mirror with a gilded frame in a Baroque style.
    No longer available
    Dim. 144 x 97 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #177

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #233

    “Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.

    "Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.

    A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #221

    Een gepatineerd metalen bijzettafeltje met rond glas en spiegel blad.

    A patinated metal side table with round glass and mirrored top.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.

    A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More