#591TrekEen koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.No longer availableDim. 94x170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 200 / 220
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#590Ee 18 Kt witgouden armband bezet met vier briljantjes.
18 kt white gold bracelet set with four brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 200 / 250 -
#436TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#628Een groot lot oud tin, bestaande uit diverse borden, kannen, etc. circa 22 stuks, gewicht 10kg
#419“Indonesisch portret”. Een aquatint op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Gedateerd Praag ‘85, genummerd 3/5.
"Indonesian portrait". An aquatint on paper, signed unreadable at the bottom. Dated Prague '85, numbered 3/5.No longer availableDim. 39 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#388Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
A blue Chinese porcelain temple lion.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242Ed. d’Art de Rambouillet“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200