Other lots in this auction
-
#578Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op achtergrond van plantenmotieven.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#285Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 250 / 350 -
#6Een grote plantenstaander van gedreven messing, gedecoreerd met bloemen en leeuwenkoppen met ringen.
Un grand support de plante en laiton ciselé décoré de fleurs et de têtes de lion avec anneaux.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#607Een siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase décoratif en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#210Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 260 / 300 -
#154Magda Resseler“Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.
Dame qui attend . Huile sur panneau. Signé. Inspiré d'une œuvre d'Alma Tademan.No longer availableDim. 64 x 118 cmEstimate: € 200 / 300 -
#431“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
Trompette . Statue en métal sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 80 mEstimate: € 100 / 150 -
#467Vier personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Quatre figures de bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H. ca 45 cmEstimate: € 50 / 70 -
#345Drie verschillende 18 karaats wit en geel gouden sluitingen en één 14 karaats geel gouden pen.
Trois différentes fermoirs en or blanc et jaune 18 carats et une épingle en or jaune 14 carats.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 50 / 80 -
#666Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Henri (?) Descamps“Op een parkbank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Sur un banc dans le parc”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120

