#150Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une broche en or blanc 18 carats sertie de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 900 / 1000 -
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,48 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#411Lladro“Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.
Trois canards & Fille aux fleurs . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas. Intact.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#575Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#308Een lot van vijf verschillende moderne vaasjes van geglazuurd aardewerk. het donkerblauwe en het lange zwarte met randschilfer. Enkele onderaan gesigneerd ‘Annemie’.
Un lot de cinq vases en terre cuite émaillés modernes différents. Le bleu foncé et le long noir avec bord écaillé. Certains signés Annemie en bas.No longer availableDim. h: 7 - 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#229“Zuiders stadszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#367Een lot van zeven boeken met betrekking tot moderne kunst:- “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.
Un lot de sept livres liés à l'art moderne: - “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#230Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#171“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
#654“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120