Other lots in this auction
-
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,49 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 900 / 1000 -
#490“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#298Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.
Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#591Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats différents en porcelaine Imari à aile lobée.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45 / 60 -
#541Een recente bolle vaas van Chinees porselein met decor van bloesems en vogels.
Un vase rond en porcelaine chinoise récent à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#8Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak van Maastricht, een Italiaanse asbak en een lampenvoet van Val St. Lambert.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier de Maastricht, d'un cendrier italien et d'un pied de lampe du Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 6, 9 & 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#157“Dame met handspiegel”. Een bronzen beeld op marmeren zuil. Naar voorbeeld van Preiss.
Dame au miroir à main . Une statue en bronze sur une colonne de marbre. D’après l'exemple de Preiss.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#405Een Chinees houten altaartafeltje.
Une table d'autel en bois chinois.No longer availableDim. 30 x 77 x 44 cmEstimate: € 65 / 75 -
#684“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.
Composition de surface . Huile sur toile. Signature d'ours au dos Crippa 70 .No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#658Goebel, Germany“Begging for his share”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 9.
Begging for his share . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. No 9.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#331Een lot van zeven verschillende teddyberen, waarbij één met opwindbaar mechanisme met muziek. De oudere exemplaren met lichte slijtage.
Un lot de sept ours en peluche différents, l'un avec un mécanisme de remontage avec musique. Les plus vieux avec une usure légère.No longer availableDim. h: 17 - 35 c:mEstimate: € 100 / 120

