#386Een rond bijzetmeubeltje in koloniale stijl met twee tussenbladen.
#425Een langgerekt Afrikaans houten masker.
#545Een antiek kegelspel, bestaande uit tien (verweerde) kegels en drie ballen.
#347Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.
#97Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#481Drie Chinese bronzen vazen, twee vormen een paar met een landschapsdecor (onderaan gemerkt), de derde naar XVde eeuws voorbeeld versierd met symbolen.
Trois vases en bronze chinois, deux forment une paire avec un décor de paysage (marqué en dessous), le troisième d’après l'exemple du XVème siècle décoré de symboles.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
#141“Three O’ clock in the morning” & “The last in bed to put out the light”. Twee groepjes van meerkleurig Engels porselein. XIXe eeuw. Het eerste gaaf, het tweede zeer licht bijgewerkt.
Trois heures du matin & Le dernier au lit pour éteindre la lumière. Deux groupes de porcelaine anglaise multicolore. XIXème siècle. Le premier intact, le second très légèrement remis à jour .No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 150 / 200