Similar lots by type
-
#248“Missale Romanum”. In leder gebonden en met houten pupiter. 1923.
Missel romain. Reliure en cuir et pupitre en bois. 1923.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#687Een lot van elf boeken m.b.t. kunst:- Musée Delporte, Thy-le-Château (drie boekjes in één hoes)- De Gouden Eeuw van de Vlaamse schilderkunst.- Les petits maitres de la peinture valeur de demain- Die moderne Graphik (1914)- Cartoons - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986.- Belgische affiches- Waals expressionisme- De Surrealistische vonk- The international art fair, Bazel 1991.- Herontdekking van het Surrealisme- Brigitte Lahaie.
Lot de onze livres sur l'art : - Musée Delporte, Thy-le-Château (trois livrets dans une couverture) - L'âge d'or de la peinture flamande. - Les petits maîtres de la peinture valeur de demain - Die moderne Graphik (1914) - Dessins animés - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986. - Affiches belges - Expressionnisme wallon - L'étincelle surréaliste - La foire internationale d'art, Bâle 1991. - Redécouverte de Surréalisme - Brigitte Lahaie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#308“Collection des Mémoires relatifs a l’ Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.
Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#677Een lot van veertien boeken met betrekking tot Belgische kunstenaars: Luc Peire, Jan Vaerten, Piet Gilles, Hubert De Vries, Rik Slabbinck, Félicien Rops, Bob Bossche, Jef Verheyen, Roger Nellens, Eduard Van Giel, Emile Verhaeren, José Vermeersch Paul Van Hoeydonck.
Un lot de quatorze livres traitant des artistes belges : Luc Peire, Jan Vaerten, Piet Gilles, Hubert De Vries, Rik Slabbinck, Félicien Rops, Bob Bossche, Jef Verheyen, Roger Nellens, Eduard Van Giel, Emile Verhaeren, José Vermeersch & Paul Van Hoeydonck.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#668Een lot van 15 oude chromo-albums: Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Volledig en in goede staat. Bijgevoegd een kunststof doosje van Martougin, een blik van Kwatta en een bakelieten doosje van Martougin.
Lot de 15 anciens albums chromo : Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Complets et en bon état. Inclus est une boîte en plastique de Martougin, une boîte de Kwatta et une boîte en bakélite de Martougin.No longer availableEstimate: € 75 / 85 -
#637“Larousse Universel en 2 volumes”. 1922 & 1923. Deel 1 met enkele losse pagina’s.
"Larousse Universel et 2 tomes". 1922 & 1923. Tome 1 avec quelques pages volantes.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#323Een lot van drie boeken:- “Kunstenaars & galerijen”. Christophe en Nicolas Poncelet, Ed. Art in Belgium. Vierde uitgave. Brussel, 2000.- “De grote geïllustreerde antiek encyclopedie”. Ed. Rebo. Lisse, 2001. - “Antiek encyclopedie”. Judith Miller. Ed. Tirion. Baarn, 2002.
Lot de trois livres : - « Artistes & Galeries ». Christophe et Nicolas Poncelet, Éd. Arts en Belgique. Quatrième édition. Bruxelles, 2000. - « La grande encyclopédie antique illustrée ». Éd. rebo. Lisse, 2001. - « Encyclopédie antique ». Judith Miller. Éd. Tyrion. Barn, 2002.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#332“Huldealbum aan kunstschilder Alfred Ost en toondichter Arthur Meulemans bij hun zestigste verjaardag 1884 - 1944.
Album hommage au peintre Alfred Ost et au compositeur Arthur Meulemans pour leur soixantième anniversaire 1884 - 1944.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#697Een groot en gevarieerd lot boeken en uitgaven met betrekking tot kunst.
Un lot important et varié de livres et de publications liés à l'art.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
Een lot van vijf oude albums met plaatsaanduiding en data. Toegevoegd een groot aantal losse foto’s en postkaarten. periode 1900 - 1960.
No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#610Een 18 K witgouden ring bezet 7 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met 5 smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 7 diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. et de 5 émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#349Königliche Porzellan-Manufaktur BerlinEen porseleinen theeserviesje, bestaande uit twaalf kopjes en schoteltjes en twaalf kleine bordjes. Decor van vlinders en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine, composé de douze tasses et soucoupes et de douze petites assiettes. Décor de papillons et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#489Metalen spiegel stijl Armand.
Miroir en métal style Armand.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#314Michel De GoeyePeriod: 1900 - 1958“Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
"Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#663Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Een verzilverd metalen fotolijst in art-nouveaustijl, versierd met een reliëfdecor van een vrouw en bloemen.
Un cadre photo en métal argenté de style Art Nouveau, orné d'un décor en relief d'une femme et de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#498Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#341Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#200Een 18 K geelgouden armband in de vorm van een ceintuur.
Un bracelet en or jaune 18 carats en forme de ceinture.No longer availableDim. 51,95 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#606Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.No longer availableDim. 52 x 53 x 104 cmEstimate: € 60 / 100 -
#132Louis DemesmaekerPeriod: 1906 - 1989“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 250

