Other lots in this auction
-
#651
Een siercoupe op zuil van gesculpteerd albast, versierd met zwanen en druivenranken.
Coupe décorative sur colonne en albâtre sculpté décorée de cygnes et de vignes.No longer availableDim. h: 101 + 44 cmEstimate: € 300 / 500 -
#526
“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#762
Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.
Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#177
Russische icoon met de Moeder Gods geflankeerd door twee heiligen. XIXde eeuw. Verguldsel uitgewist.
Icône russe représentant la Mère de Dieu flanquée de deux saints. XIXe siècle. Dorure effacée.No longer availableDim. 32,5 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#484
Een studie van een meisjesportret op papier en een bloemenstilleven op doek. Beide gemonogrameerd.
Etude d’un portrait de jeune fille sur papier et une nature morte aux fleurs sur toile. Signées.No longer availableDim. 34 x 25 & 75 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#419
“Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179
Een grote barokke kerkkandelaar van gedreven messing. Driehoekige basis met Heilige Harten, uitgebreide bladmotieven op de schacht, bovenaan drie engelenkopjes in reliëf.
Grand candélabre d’église baroque en laiton repoussé. Base triangulaire aux Sacrés Coeurs, extensive décoration de feuillage sur le fût et trois têtes d’angelots en relief vers le haut.No longer availableDim. H. 107 cmEstimate: € 200 / 250 -
#502
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Van Hecke Willem”.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#241
Houten en gipsen beeld van een heilige op een wolk. Polychromie en verguldsel in goede staat. Begin XIXde eeuw. Een hand beschadigd. Voetstuk in zwart en goud met de initialen S.J.
Statue en bois et plâtre représentant un saint sur une nuage. Polychromie et dorure en bon état. Début du XIXe siècle. Une main endommagée. Base en noir et or aux initiales S.J.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#721
De pianospeler, metalen sculptuur.
Le pianiste, sculpture en métal.No longer availableDim. 28 x 26 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#443
Een kleine zittende Boeddha van messing.
Petit Bouddha assis en laiton.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 35 -
#702
“Geisha met ritueel gewaad”. Een Japanse houtsnede. Getekend in de plaat.
“Geisha à la robe rituelle”. Gravure sur bois japonaise. Signée dans la planche.No longer availableDim. 37 x 24 cmEstimate: € 100 / 150