#182
Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#187
Een eiken klaptafel met kleine schade.
An oak folding table with minor damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 76 x 91 x 66 cmEstimate: € 45/60 -
#193Solingen
Een koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
#158
#291
Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 40/60 -
#160
Een landkaart van de kuststreek.
#188
#203
Een print op papier met paard en hooiwagen.
#141
“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigeerd.
#139Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 14.5 cmEstimate: € 45/55 -
#92
Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
A pair of onyx lamps, Pakistan style. One damaged in the center edge. Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 25/30 -
#50
Een blauw en witte Nankin vaas, decoratie met paard en boom. Nek hersteld met koperen ring.
A blue and white Nankin vase, decorated with horse and tree. Neck restored with copper ring.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 22 cmEstimate: € 35/40