Other lots in this auction
-
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#40
Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
Seven various decorative plates of colored earthenware and porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 18-23 cmEstimate: € 35/50 -
#14
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#119
Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
A glass vase with gilded edge and cut details.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x Ø14cmEstimate: € 30/35 -
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 12,87 gEstimate: € 20/30 -
#245
Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H. 63 cmEstimate: € 100/120 -
#171
Een lot van 2 speksteen beeldjes van een lopende man en gevogelte naast een vaasje.
A lot of 2 soapstone figurines of a walking man and poultry next to a vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 12.5 cmEstimate: € 20/30 -
#176
Een wooden bowl met bal en bijgevoegd houten kandelaar.
A wooden bowl with ball and attached wooden candle holder.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/40 -
#220Kashmir
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 90 x 92 cmEstimate: € 35/50 -
#144Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 9.5 cmEstimate: € 45/55 -
#111M.J. Hummel
Een beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
A figurine of a photographer marked GOEBEL, signed MJ Hummel.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h 12.5 cmEstimate: € 40/45