#117
Een houten opbergkistje met lederen bekleding en vergulde details in het decor. Een gekleurde ets in ovaal kadertje op het deksel en met sleutel.
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#166
Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
#71Kaiser w. Germany
Een porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#202
Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
#12
Drie diverse vazen van Satsuma aardewerk.
#299Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#183
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50/70 -
#248
Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15