Similar lots by type
-
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#583
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en beschilderd glas met landschappen in het decor. Eén van de glazen ontbreekt/is vervangen door 3 kleine beschilderde glazen.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and painted glass with landscapes in the decoration. One glass is missing/replaced by 3 small painted glasses. -
#609
Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon. -
#593
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#514Toru Kuranuki
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
"Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84, and numbered 8/15. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#376
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
A carved Chinese wooden side table with a marble top. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#436
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door. -
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#487
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen in hexagonale vorm met floraal en figuratief decor.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases in hexagonal shape with floral and figurative decoration. -
#508
Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
A pair of Chinese famille rose vases with relief decoration of antiquities, Guangxu mark, 20th century. -
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
A solid wooden polychrome statue of an Asian boy. -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#639
Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
A set of 2 Chinese porcelain decorative sculptures with numerous flowers as well as pandas and squirrels in the design. -
#396
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figural scenes in the carving. -
#543Limoges Raynaud & Co.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
A 99-piece porcelain dinner service with floral decoration. Early 20th century, marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 400/600 -
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
A set of 2 glazed ceramic Chinese vases featuring fauna and flora in the decoration.
Other lots in this auction
-
#557Elektrosvit
Een lot van 2 vintage mid-century design bureaulampen met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”. 1 in glans zwart en 1 in mat-zwart, waarvan stukje voet met schade.
A lot of 2 vintage mid-century design desk lamps with bakelite shade and metal adjustable arm. Marked "Typ 1013.01". 1 in glossy black and 1 in matte black, with a damaged piece on one base. -
#104Robert ColotPeriod: 1927-1993
“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#201
Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye. -
#20
Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met twee kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with two small diamonds. -
#408
Een blauw geel Chinees porseleinen sierschaal met draken in het decor. Onderaan gemerkt, 20e eeuw.
A blue and yellow Chinese porcelain decorative plate with dragon motifs. Marked at the bottom, 20th century. -
#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965
“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom. -
#37
Een 7-delige mahoniehouten presse-papier met lade in waaiervorm. Randschade aan de rechter voorhoek.
A 7-piece mahogany paperweight with a fan-shaped drawer. Edge damage to the right front corner. -
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
A set of 2 polychrome glazed rooster-shaped terrines in majolica. -
#689
Een handgeknoopt wollen tapijtje.
A hand-knotted wool rug. -
#70
Een 18 k witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18k white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. -
#309G. Lorenz
“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923. -
#534Period: 1863 - 1949
“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.