Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

Een lot van 3 Chinese houtsneden met diverse landschappen en personages in het decor. Enkele zegel met tekst.

A lot of 3 Chinese woodcuts with various landscapes and characters in the setting. Some seals with text.
Dim. 37,5 x 34,5cm
SKU: 0503240462.
Categories: Aziatisch, Grafiek, Papier.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #462
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #609

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd-shaped vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.

    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #517

    Een groot formaat Chinees porseleinen schotel. Blauw-wit met draak en floraal decor.

    A large Chinese porcelain dish. Blue and white with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #600

    Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.

    An 18 kt white gold brooch set with two small brilliant-cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 4,56 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #537

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #578

    Een set van twee Chinese porseleinen vazen met lampions en vazen in het decor.

    A set of two Chinese porcelain vases with lanterns and vases in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #554

    “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Twee Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier.

    "At the court of the Mogul" & "Elephant." Two Indian drawings, the first two on silk and the last one on paper.
    No longer available
    Dim. 20x15 cm 30x24 cm 33x23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #488

    Een paar Chinese blauwe porseleinen dekselpotten met floraal decor.

    A pair of Chinese blue porcelain lidded jars with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 30 cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #115
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #543

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded jars, blue and white with landscape décor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 22 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #425

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 17 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #100

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    No longer available
    Dim. 38,40 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #692
    Albert Geudens
    Period: 1869-1949

    ‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.

    ‘Interior’, a color etching, 250/300, signed by A. Geudens.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    Théo Verschaeren

    ‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 51 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #655

    Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.

    A solid wood sculpted Chinese-style pedestal.
    No longer available
    Dim. h 81 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.

    A Japanese bronze set consisting of two vases and an incense burner.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #538

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #577

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #513

    Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.

    A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style.
    No longer available
    Dim. 135 x Ø 50 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #415

    Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.

    A gilded bronze temple lion on a wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #634
    P. Plaetinck

    “De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "The Caught Father." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569

    Een Mid-Century salontafel met metalen frame, koperen elementen en origineel gegoten glazen blad.

    A mid-century coffee table with a metal frame, copper elements, and original cast glass top.
    No longer available
    Dim. 38 x 105 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #330

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.

    An icon, Holy Mother with Child, on wood.
    No longer available
    Dim. 36 x 31 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #432
    Hubert De Vries

    “Kermis”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC P/S

    "Fairground". A lithograph on paper, signed and marked EC P/S within the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    Edmond Thomas

    “Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Griet 16-12-1980”. A stained glass window in lightbox commemorating a birth. Signed and dated 1987.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #298

    Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

    Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #235

    Een set van vijf gesculpteerde eikenhouten stoelen met een stoffen bekleding in goud met zwarte zwierige flora.

    A set of five carved oak chairs with a fabric upholstery in gold featuring swirling black flora.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #467

    Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.

    A terracotta sculpted bust of an Oni or Ife, Yoruba.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #33
    Val Saint-Lambert

    Een paar vaasjes “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en “M”.

    A pair of vases "Gary" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom with an "M".
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More