#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#94Een lot van 4 Doornikse borden decor ‘à la mouche’.
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#74Een 19e eeuws petit point Gobelin afkomstig van de rugleuning van een stoel.
#139Een tapijtje.
A small carpet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#105“Naakte man, gespierd”, een kleurdruk op papier, naar Hans Erni.
#69Een Afrikaans houten masker op zwart houten sokkel.
#206Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#197Een lot been en hoorn, bestaande uit een twee kwasten en een hertenschedeltje.
A lot of bone and horn, consisting of two brushes and a small deer skull.No longer availableOnline onlyDim. l -40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#241Louis Clesse“Strandjutter.” Gravure op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 65/100.
#99“Zittend naakt”, een print van een werk van Henri Matisse uit 1950.