#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#26Een Chinees porseleinen gemberpot, niet gemerkt.
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#18Een paar polychroom plaasteren beeldjes van een jonkvrouw en heer.
A pair of polychrome plaster statues of a noblewoman and nobleman.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Een tapijtje.
A small carpet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#30Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Anno 1950
#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
A lot of 5 vintage cut crystal glass vases, goblet, and ashtray. Bohemian and VSL style.No longer availableOnline onlyDim. 31 & ... & 6 cmEstimate: € 80 / 120