#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#99‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Een kapstok met Hypogryph figuur
A coat rack with Hypogryph figureNo longer availableOnline onlyDim. 26 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#132Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#48Een lot van 20 stuks verzilverd tafelgerei.
A lot of 20 pieces of silver plated tableware.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40