#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
#48Een lot van 20 stuks verzilverd tafelgerei.
A lot of 20 pieces of silver plated tableware.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#8Een lot van vintage 2 poppen in hout en porcelein op metalen staander.
#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#11Maria Innocentia HummelEen Hummel wijwatervaatje. Genummerd 147.
A Hummel holy water vessel. Numbered 147.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#86Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5+ cmEstimate: € 15 / 25