Other lots in this auction
-
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#69Een lot van 6 kommen in Chinees blauw-wit porselein met haarlijnscheurtjes en 1 zwaar gerestaureerd .
lot of 6 bowls in Chinese blue and white porcelain with hairline cracks and 1 heavily restored.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#188Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#267Een lot polychroom aardewerk. Bestaande uit romantische taferelen met puti’s etc...
A lot of polychrome pottery. Consisting of romantic scenes with puti's etc...No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#148Een witgelakte loomchair.
A white lacquered loom chair.No longer availableOnline onlyDim. h 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#233Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#89BavariaEen lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#115Eduard CoolsBoeren erf met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1929.
Farm yard with chickens.” Oil on canvas. Signed. Dated 1929.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#83Een Vlaams aardewerken sculptuur van een spinster.
A Flemish earthenware sculpture of a spinning woman.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5 cmEstimate: € 20 / 25



