#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#174P. DuvalEen lot van 2 vergulde kaders gelabelled “P Duval”.
A lot of 2 gilded frames labeled "P Duval".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#176Een wooden bowl met bal en bijgevoegd houten kandelaar.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#89BavariaEen lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
#99‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.