#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#176Een wooden bowl met bal en bijgevoegd houten kandelaar.
#89BavariaEen lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
#215“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60