Other lots in this auction
-
#298Rex“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le marcheur des terres". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. h; 26 CMEstimate: € 40 / 50 -
#271Een lot biscuit en aardewerk, bestaande uit postuurtjes: 3 paren, twee mandjes, een wijwatervat. En een orkest uit Delfts aardewerk, bestaande uit 5 stuks.
A lot of biscuits and earthenware, consisting of figures: 3 couples, two baskets, a holy water font. And an orchestra of Delft earthenware, consisting of 5 pieces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#83Een Vlaams aardewerken sculptuur van een spinster.
A Flemish earthenware sculpture of a spinning woman.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
A glazed earthenware vase.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#200Een staande lamp met tafelblad en houten getorste voet.
A standing lamp with table top and twisted wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h 175 cmEstimate: € 30 / 50 -
#237Een kleine nest of tables.
A small nest of tables.No longer availableOnline onlyDim. H: 48-50 cmEstimate: € 15 / 25 -
#253Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
A set of 3 Japanese Imari vases with small firing flaws and a hairline crack in the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50



