#427
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
#114Felix Eyskens
“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#549Hans Wap
“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35/45 -
#25
#271
Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .
A Tiffany table lamp with a rose decor on the shade and bronze base.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80/120 -
#522
Een paar messing hallantaarns in kokervorm met telkens 3 lichtpunten.
Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30/40 -
#543
Een Chinees porseleinen rode vaas.
#616
Een wit en zwart marmeren zuil.
#253Laflor
Een zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
An acid-etched vase with floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60/80 -
#103Limousin
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
#499Rouzbeh Tahmassian
“Don’t wonder why (XXL)” Gemengde techiek op hout. Achteraan gesigneerd. Gedateerd 2021.
“Don't wonder why (XXL)” Mixed technique on wood. Signed on the back. Dated 2021.No longer availableDim. 139 x 45 x 3,5 cmEstimate: € 800/1200