Similar lots by type
-
#746Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen
Paire de carpettes persanes en laine et coton. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 130 & 160 x 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#766Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Usures.No longer availableDim. 220 x 141 cmEstimate: € 60 / 100 -
#674Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#707KelardashtEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#456Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon en bloemen in het decor. Gesigneerd.
Tapis persan en laine et coton décoré d’un médaillon central et de fleurs. Noué main, signé.No longer availableDim. 196 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#506Een zeer fijn karpet van zijde met landschapsdecor met verschillende bomen en bloemen en eenden op een vijver.
Une carpette en soie très fine, décor d’un paysage aux arbres, fleurs, canards et lac.No longer availableDim. 153 x 91 cmEstimate: € 300 / 400 -
#753Een handgeknoopt wollen Liliankarpetje. We voegen er een wollen Karadjalopertje aan toe.
Une carpette Lilian en laine. Nous ajoutons un couloir Karadja.No longer availableDim. 157 x 108 & 216 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#776Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 105 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 175 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 490 x 103 cmEstimate: € 80 / 100 -
#786Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 127 x 95 & 155 x 114 cmEstimate: € 60 / 100 -
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 332 cmEstimate: € 400 / 600 -
#696Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 216 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#756Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.
Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.No longer availableDim. 176 x 124 & 180 x 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#496Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#46Een lot van drie oosters wollen tapijten.
Trois tapis d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#638Een paar cassoletten van brons en marmer.
Deux cassolettes en bronze et marbre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#99Verly (?)“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#745Een merkwaardig halfrond meubeltje met een centraal opbergvak onder twee kwartronde draailades en met een klapblad.
Un petit meuble remarquable en demi cercle à abattant avec rangement central, deux tiroirs en quart de rond.No longer availableDim. 65 x 54 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#679Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.No longer availableDim. Ø: 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#729Foujita“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#520Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cm -
#560Balmain, Best Compagny en L’OccitaneTwee vaporisators eau de toilette van 50 ml en één van 150 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 ml et un de 150 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#62Georges HiguetPeriod: 1892 - 1956“Oosters figuur”. Een ets. Waarschijnlijk een artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd 1929 binnen de plaat.
“Personnage oriental”. Eau-forte. Probablement épreuve d’artiste. Signée et datée 1929 dans la planche.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#635Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#503Een zadel gemonteerd als lamp met een handgeschilderde ‘rawhide’ lampenkap.
Selle montée en lampe à abat-jour “rawhide” peint à la main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#324“De bard” & “Gezin in een interieur”. Resp. olieverf op doek en op steen. Het eerste naar een werk van Frans Hals.
“Le barde” et “Famille dans un intérieur”. Huile sur toile et sur pierre. Ce premier d’après une oeuvre de Frans Hals.No longer availableDim. 50 x 40 & 30 x 44 cmEstimate: € 40 / 60

