#34Jan MulderPeriod: 1895-1988“Dimanche après-midi”. Een houtsnede op papier, buiten de plaat getiteld, gesigneerd, gedateerd 1930 en genummerd 14/20.
#237‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableOnline onlyDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153“Navire Marchand”. Een print op paneel.
#428Daniel WinkelmanEen lot van drie fotogravures met betrekking tot Lier. E.a.
A lot of three photo engravings related to Lier. And others.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 16 cm -
#191Stefaan Tessely“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
“Joker.” Lithograph Numbered 8/100. Dated 1990. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#262Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.
A painting, oil on panel, an Eastern man with a beard, signed Kazarian.No longer availableOnline onlyDim. h 23 x b 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#79M. Gerard“Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.
“Quay view.” Oil paint on panel. Signed. Scratch damage in the middle of the canvas.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267René MelsEen ets getiteld ‘Scéne De village’ getekend buiten de plaat René Mels.
A etching titled 'Village Scene' signed outside of the plate René Mels.No longer availableOnline onlyDim. h 25 x b 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442‘A Monseigneur Louis Antoine de Lardaillan’, een grote ingekleurde gravure.
#358“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#193Een groot lot van 4 prints op papier met vogels als thema. Diverse afmetingen.
A large lot of 4 prints on paper with a bird theme. Various sizes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40