Similar lots by type
-
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#593
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included. -
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
A solid wooden polychrome statue of an Asian boy. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top. -
#508
Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
A pair of Chinese famille rose vases with relief decoration of antiquities, Guangxu mark, 20th century. -
#609
Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon. -
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#376
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
A carved Chinese wooden side table with a marble top. -
#514Toru Kuranuki
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
"Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84, and numbered 8/15. -
#543Limoges Raynaud & Co.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
A 99-piece porcelain dinner service with floral decoration. Early 20th century, marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 400/600 -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#396
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figural scenes in the carving. -
#583
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en beschilderd glas met landschappen in het decor. Eén van de glazen ontbreekt/is vervangen door 3 kleine beschilderde glazen.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and painted glass with landscapes in the decoration. One glass is missing/replaced by 3 small painted glasses. -
#493
Een lot van 3 Chinees porseleinen sierborden met vogels en floraal decor versierd. Famille rose, vermoedelijk 18e, begin 19e eeuw.
A lot of 3 Chinese porcelain decorative plates adorned with birds and floral decor. Famille rose, probably 18th to early 19th century. -
#639
Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
A set of 2 Chinese porcelain decorative sculptures with numerous flowers as well as pandas and squirrels in the design. -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
A set of 2 glazed ceramic Chinese vases featuring fauna and flora in the decoration. -
#436
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
Other lots in this auction
-
#604
‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.
'Man with Three Faces' and 'European with Kepi'. Two African wooden sculptures. -
#121
Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century. -
#33
Een koperen consecratiebel, ook wel sacristiebel of altaarschel genoemd.
A copper consecration bell, also known as a sacristy bell or altar bell. -
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
"Cavallo" A bronze cast sculpture of a stylized horse. Signed and numbered 56/200 at the bottom. -
#131Clara Juan
“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Little girl on chair." Sculpture in dark patinated bronze. Signed. -
#118Husqvarna
Een gietijzeren wanddeco shield met krijgstafereel in het reliëf
A cast iron wall decoration shield with a military scene in relief. -
#194Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#357Delphine Boël Serax
“Jar Love”. Een porseleinen kan in originele doos, met certificaat. Uit de collectie “The Art of dining”, Delphine for Serax.
"Jar Love". A porcelain pitcher in original box, with certificate. From the collection "The Art of Dining", Delphine for Serax. -
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
A large vase in green glazed Barbotine earthenware in the shape of a tree trunk. Italian work. -
#613
“Zittende Boeddha”. Een beeld in koper. Zuid-Oost Aziatisch werk.
"Sitting Buddha." A copper statue. South-East Asian work. -
#221Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal etched liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. Adorned with geometric design. -
#271
Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
A set of 2 bronze pheasants. One male and one female.