Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 3 verzilverd metalen dienbladen waarvan een set van 2 gemerkt Fleuron-France.
Fleuron

Een lot van 3 verzilverd metalen dienbladen waarvan een set van 2 gemerkt Fleuron-France.

A lot of 3 silver-plated metal trays, including a set of 2 marked Fleuron-France.
Dim. 75 x 49 cm
SKU: 2701260048.
Categories: Verzilverd, XXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #298

    Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.

    A solid brass church candlestick, with dragon feet.
    Place a bid ›
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #178
    Delheid

    Een zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.

    A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder.
    Place a bid ›
    Dim. l 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Place a bid ›
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909 - 1978

    “De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.

    "The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.
    Place a bid ›
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Ernest Welvaert
    Period: 1880 - 1946

    “Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.

    "The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930.
    Place a bid ›
    Dim. 71 x 110 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #201
    Charell

    Een vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.

    A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #332
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 41.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #316

    Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.

    A standing lamp with a brass base, shade damaged.
    Place a bid ›
    Dim. h 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #36

    Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.

    A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece.
    Place a bid ›
    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.

    A wooden console table with one drawer in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 74.5 x 70 x 36.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.

    A solid wood table in the style of Flamant.
    Place a bid ›
    Dim. 79 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #294
    Gerard Jacobs
    Period: 1865 - 1958

    “Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.

    "At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs.
    Place a bid ›
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper.
    Place a bid ›
    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #126

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Place a bid ›
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #46

    Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.

    A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.
    Place a bid ›
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571

    Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.

    A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket.
    Place a bid ›
    Dim. h40 cm(zonder slinger)
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.

    A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels.
    Place a bid ›
    Dim. h 172 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104

    “Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.

    "Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos.
    Place a bid ›
    Dim. 126 x 202 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #296

    Een zwart geschilderde massief houten zuil.

    A black-painted solid wooden column.
    Place a bid ›
    Dim. 97 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #92
    Victor Creten
    Period: 1878 - 1966

    “De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.

    "The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten.
    Place a bid ›
    Dim. 58 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #136

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Place a bid ›
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #83

    Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.

    A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen.
    Place a bid ›
    Dim. H: 18 cm 43 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #81

    Een een kazuifel met borduursel en een stola.

    A chasuble with embroidery and a stole.
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    ‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.

    'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 62/46 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #333

    Een vierkante Chinees porseleinen voorraadpot met krijgers in het decor.

    A square Chinese porcelain storage jar with warriors in the decoration.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Inselberg

    Een paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.

    A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles.
    Place a bid ›
    Dim. h 192 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #21

    “Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.

    "Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity.
    Place a bid ›
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #13

    Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.

    A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP.
    Place a bid ›
    Dim. H 15, B 17, D 11 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #187

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Place a bid ›
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    Limoges

    Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.

    A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm(zonder sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #31
    Christofle France

    Een set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.

    A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 4,3 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258
    Canon

    Een analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.

    An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.

    A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #5

    “Genootschap der bakkers gasten”, een zilveren penning uit 1828. Deze penning werd vaak gedragen door de Deken (C. De Smecht) van deze gilde.

    "Society of the baker's guests", a silver medal from 1828. This medal was often worn by the Dean (C. De Smecht) of this guild.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 4.5 cm 10 gram
    Estimate: € 30 / 50
  • #453

    Een lot van 11 grotere stukken koraal. Omvat verschillende soorten.

    A lot of 11 larger pieces of coral. Includes various types.
    Place a bid ›
    Dim. 10 tot 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128
    Christofle France

    Een 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.

    A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More