#437Baoule
Een Afrikaans masker ivann gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#396
Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
#103Limousin
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
#106
#551
Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.
#415
#696
#331
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
A pair of colorless crystal candlesticks. Marked Val Saint-Lambert.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 30/50 -
#245
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#604
Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
#671
Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#56
Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175/225