#404“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acryl op board. Draagt monogram.
“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acrylic on board. Wears monogram.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 380 / 550 -
#113Pierre-Jules Mène“Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.
"Lévrier". A bronze sculpture of a greyhound on a marble base.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 400 / 600 -
#45Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75 / 150 -
#288Een set van grote 2 messing kandelaars.
#512Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#311Val Saint LambertEen lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.
A lot of four pieces of cast crystal, including two vases, a candlestick and a bowl. Red, with one piece of green.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 70 / 100 -
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#179Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#477Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.
An African mask of the Dan tribe of South Liberia, early 20th century.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 120