Other lots by Robbedoes
#55A Prior
#11
Een paar messing kandelaars in de Korintische zuil vorm.
#27
#49Gevaert
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#1
Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
#114Capo di Monte
#38
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.